Zamiatarki elektryczne

Dbanie o porządek w obiektach firmowych przekłada się nie tylko na łatwiejszą organizację, ale też na wyższą wydajność pracowników. W wyposażeniu każdego przedsiębiorstwa powinno znajdować się urządzenie wielofunkcyjne i proste w obsłudze, które w sposób szybki oraz sprawny pozwoli na pozbycie się zabrudzeń nawet w trudno dostępnych zakamarkach. Zamiatarki elektryczne Tielbuerger to nowoczesne, samojezdne maszyny, które można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Pomoc w utrzymaniu obiektu w nieskazitelnej czystości

Tego typu urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dostępna jest duża przestrzeń, którą chcemy zachować w porządku. Zamiatarki elektryczne Tielbuerger znajdują uznanie w szczególności w halach produkcyjnych i magazynowych, obiektach handlowych, usługowych, a także na zewnątrz. Bez trudu radzą sobie z kurzem i piachem na chodnikach, parkingach czy dziedzińcach.

Dzięki możliwości rozbudowania zamiatarki elektrycznej o dodatkowe akcesoria nie ma konieczności zakupu dodatkowych urządzeń, które pomogą utrzymać czystość w firmie. Poszczególne modele samojezdnych maszyn mogą być rozszerzone o antystatyczne szczotki do wielu zastosowań (również do dywanów), hydrauliczne wspomaganie kierownicy, ładowarkę zewnętrzną czy daszek z przednią bądź tylną szybą.

Zamiatarki elektryczne Tielbuerger – wieloletnia tradycja i wysoka funkcjonalność urządzeń

Istotnym wyróżnikiem niemieckiej marki Tielbuerger jest ogromne doświadczenie w produkcji maszyn przeznaczonych do utrzymywania porządku w dużych obiektach. Producent od dziesiątek lat dostarcza na rodzimym rynku niezawodne urządzenia, które pozwalają na szybkie i sprawne utrzymywanie dużych przestrzeni w nieskazitelnym porządku.

Samojezdne zamiatarki elektryczne Tielbuerger są rozwiązaniem szczególnie dobrym dla przedsiębiorstw, gdyż pozwalają na posprzątanie nawet 15 000 m2 w ciągu jednej godziny. Są to więc nie tylko maszyny wygodne w obsłudze, ale także generujące ogromne oszczędności czasu. Wydajne akumulatory żelowe na jednym cyklu ładowania umożliwiają nieprzerwaną pracę przez 4 godziny.