Zamiatarki samojezdne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący

Poznaj nasze zamiatarki samojezdne, dostępne w szerokiej ofercie modeli. Mamy do wyboru samojezdne zamiatarki w wersji elektrycznej oraz spalinowej (diesel). Znajdziesz u nas zarówno modele w wersji podstawowej, jak i premium, rozbudowane o dodatkowe funkcje, znacznie uprzyjemniające pracę.

Prezentowane zamiatarki to produkty niemieckiej firmy Tielbürger. Od 60 lat jest to jeden z liderów w dziedzinie produkcji sprzętu tego rodzaju. Uliczna zamiatarka samojezdna od Tielbürger to nie tylko pewność doskonałego komfortu pracy ale też niezawodne działanie przez wiele lat.

Elektryczne zamiatarki do Twojego domu lub firmy

Zamiatarki samojezdne w wersji elektrycznej to idealny sposób na utrzymanie czystości na Twojej posesji. Nie emitują żadnych szkodliwych spalin, więc mogą być bez problemu używane nawet na zamkniętych powierzchniach. Poza tym, pracują bardzo cicho, więc nie będą uciążliwe dla osób znajdujących się dookoła.

Zastosowanie zamiatarek samojezdnych

Zamiatarki samojezdne sprawdzą się na dużych powierzchniach - na przykład magazynowych czy przemysłowych. Mogą być stosowane zarówno na zewnątrz (spalinowe), jak i wewnątrz pomieszczeń. Konstrukcja zamiatarek pozwoli na szybkie i wydajne oczyszczenie podłogi z pyłu, kurzu czy innych zabrudzeń.

Zaopatrz się w zamiatarkę samojezdną w sklepie Polgard

Ile kosztuje zamiatarka samojezdna? Sprawdź w naszym sklepie internetowym! Zapewniamy bardzo dobre ceny zamiatarek - jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów niemieckiej firmy Tielbürger na Polskę. Dzięki temu, kupisz u nas wysokiej jakości zamiatarki samojezdne w doskonałych cenach.