Traktorek ogrodowy z zamiatarką firmy Tielbuerger

Koszenie należy do podstawowych funkcji traktorów ogrodowych. Do pozostałych czynności pielęgnacyjnych warto skorzystać z osprzętu ze strony tielbuerger.pl, który znacznie poszerzy możliwości naszego traktorka, przekształcając go w m.in. zamiatarkę, siewnik czy wertykulator. W efekcie swój egzemplarz wykorzystamy nie tylko do koszenia, ale i do różnych prac przeprowadzanych wokół domu przez cały rok. Ponadto to rozwiązanie wyeliminuje obowiązek kupowania innych, często większych urządzeń, które poza sezonem zalegają gdzieś w garażu lub narzędziowni.

Zamiatanie

Doczepiane zamiatarki składają się z uniwersalnych szczotek o różnej szerokości roboczej do wyboru, dzięki którym w szybki i łatwy sposób wypielęgnujemy nasz wielopowierzchniowy ogród, pole uprawne, a nawet parking. Polecamy również skorzystać z wielolitrowych, doczepianych pojemników z tworzywa sztucznego na zmiatane zabrudzenia.

Wertykulacja

Lekki, doczepiany wertykulator do traktora ogrodowego, tak samo jak jego większy kuzyn, pomoże nam uzyskać idealnie czysty trawnik. Ostrza o sporej szerokości roboczej i przemyślanej konstrukcji bez problemu nacinają powierzchnię gruntu, pozbywając się z niej resztek chwastów, mchu i szczątek roślin, które przeszkadzają w rozwoju gleby i doprowadzają do jej obumarcia. Po usunięciu naturalnych pozostałości, tlen oraz składniki mineralne łatwiej docierają do głębi ziemi, a następnie do korzeni.

Rozrzutniki do nawozu

Dzięki rozrzutnikowi zadbamy o swoje uprawy i zwiększymy ilość pozyskiwanych plonów. Rozsiewacze umożliwiają rozrzut materiału do nawet kilku metrów, a tym samym precyzyjne rozprowadzenie nawozów sztucznych oraz naturalnych, których zadaniem jest wspomaganie rozwoju roślin, a także chronienie ich przed szkodnikami. Zbiorniki od rozrzutników są pojemne oraz stworzone z solidnych materiałów.

Aeratory

Greenkeepery składają się z licznych, sprężynowych zębów, które są jednymi z niezbędnych urządzeń, które służą w pielęgnacji trawnika. Dzięki nim możemy przeprowadzić proces zmiękczania i napowietrzania gleby, czego efektem będzie krzewiąca i lepiej rosnąca trawa. Który osprzęt wybierasz? Zapraszamy do zakupów wszystkie zainteresowane firmy i osoby prywatne.